Specialist HR – relatii de munca

CERINTE, COMPETENTE, ABILITATI

  • Absolvent studii superioare;
  • Curs inspector resurse umane;
  • Cunostinte solide in legislatia muncii (Codul Muncii, Revisal);
  • 3-5 ani experienta in HR activitati de administrare personal, relatii de munca;
  • MS Office avansat, operare excel la nivel foarte bun;
  • Operare intr-un soft HR pontaje/admin/salarizare – constituie avantaj;
  • Lb. engleza la nivel bun;
  • Persoana responsabila, de incredere, ordonata;
  • Cu atitudine deschisa, cu bune abilitati de comunicare si relationare cu angajatii;
  • Orientare catre identificare solutii la situatii/solicitari;
  • Cu atentie la detalii si acuratetea datelor/documentelor;
  • Cu abilitati bune de organizare a timpului si prioritatilor, incadrare in termene si capacitate de gestionare activitati diverse.

Postul este deschis pentru perioada determinata de 2 ani.

DESCRIEREA JOBULUI
  • Intocmirea si gestionarea documentelor privind relatiile de munca conform cerintor legale si interne (CIM, acte aditionale, decizii suspendare/revenire/incetare etc);
  • Pastrarea ordonata a documentelor atat in format fizic (dosare de personal, bibliorafturi) cat si electronic, urmareste semnarea lor de catre parti;
  • Raportare in Revisal;
  • Actualizarea bazei de date privind angajatii (soft/excel);
  • Gestionarea dosarelor de personal;
  • Organigrame – actualizare;
  • Intocmire adeverinte solicitate de angajati;
  • Gestionare si evidenta deduceri, popriri, retineri;
  • Comunicare cu angajatii, oferire informatii privind relatiile de munca;
  • Cercetari disciplinare – intocmire si gestionare documente specifice, cf. cerintelor legale si interne;
  • Intocmire rapoarte lunare privind datele prelucrate si diverse situatii la solicitare;
  • Colaborare si mentinere informarea reciproca in cadrul echipei HR cu procesele conexe.