IT Helpdesk

Candidatul ideal

Studii superioare, de preferinta in domeniul tehnic sau experienta echivalenta
Cunostinte medii/avansate sisteme de operare Windows client (Windows, Windows 8)
Cunostinte de baza sisteme de operare server, Windows Server
Cunostinte de baza Active Directory
Conostinte de baza retelistica
Cunostinte de baza hardware
Experienta in sisteme helpdesk – constituie avantaj
Cunostinte limba engleza – nivel mediu/avansat
Atitudine proactiva
Abilitate de a lucra independent dar si in echipa
Dorinta de dezvoltare profesionala

Descrierea jobului

Instalarea sistemelor de operare client si server conform cerintelor
Instalarea aplicatiilor conform cerintelor
Intocmirea necesarului de consumabile
Identificare problemelor hardware aparute la functionarea echipamentelor IT si urmarirea remedierii lor prin resurse proprii sau impreuna cu furnizorii de servicii
Oferirea suportului hardware si software utilizatorilor, la solicitarea acestora
Participarea la implementarea procedurilor specifice departamentului IT
Centralizarea solicitarilor, incidentelor si operatiunilor de mentenanta
Actualizarea permanenta a inventarului de echipamente IT
Centralizarea si actualizarea operatiunilor de intretinere efectuate